آشنایی مختصر با فن آوران کاشت زاگرس

      شرکت فن آوران کاشت زاگرس با بیش از 11 سال سابقه، تولید کننده انواع تجهیزات پیشرفته و مدرن تولید نشا، دستگاه های بذرکار سینی نشا اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، بوم آبیاری هوشمند، انواع نشا کار، تیپ کش، تکنولوژی داخل گلخانه ،اتوماسیون گلخانه، انواع سینی کشت نشا و دستگاه کاشت بذر نشا برنج در سینی که محصول جدید و تازه عرضه شده شرکت به بازار می باشد.
این شرکت فعالیت خود را از سال 1390 آغاز نموده و به عنوان اولین شرکت تولید کننده این محصولات در ایران با بهره گیری از دانش روز دنیا و همگام سازی با آخرین تکنولوژی ها موفق به تجهیز بیش از 90% گلخانه های ایران گردیده است.
این شرکت موفق به رقابت پایاپایی در زمینه کیفیت، سرعت و خدمات با شرکت های معتبر جهانی که در آسیا و اروپا فعالیت دارند گردیده تا جایی که استقبال از محصولات این شرکت چند برابر کل برند های معتبر اروپایی در سه سال اخیر در ایران بوده است. شرکت فاکاز توانسته است سطح تکنولوژی کشور و توانایی جوانان این مرز و بوم را به رخ رقبای اروپایی بکشد.
اینک فاکاز نامی مطمئن در صنعت گلخانه و نشا در ایران است.
این شرکت موفق به کسب عنوان 3 دوره کارآفرین برتر استانی گریده و در سال 98 نیز به عنوان گروه کار نمونه ملی در بخش کشاورزی برگزیده شد.
دستگاه هایی که تا کنون توسط واحد تحقیق و توسعه شرکت فن آوران کاشت زاگرس طراحی و تولید شده اند عبارت اند از:
دستگاه بذرکار سینی نشا در چهار مدل مختلف (برای اولین بار در کشور)
خط تولید نشا، کاملا اتوماتیک و هوشمند در سه مدل مختلف (برای اولین بار در کشور)
دستگاه کارنده نشا بر اساس دانش داخلی و منحصر بفرد در سه مدل مختلف
دستگاه بوم آبیاری
دستگاه پیوند زن نشا که نمونه داخلی ندارد.
دستگاه بذر گیر که نمونه داخلی ندارد .
دستگاه بذر کار دستی
دستگاه سورتینگ
ربات پیوند زن نشا
دستگاه کاشت بذر نشا برنج در سینی